יין כשר

יין כשר

אז איפה מצאנו יין כשר, זוכה מדליות בינלאומיות, ומשתלם לשולחן החג?

כשזה מגיע לשולחן החג, כל פרט חשוב. מהמנות המענגות ועד לאווירה המשמחת, מה שבאמת יכול לשדרג את שולחן החג שלך לגבהים חדשים הוא כמובן היין במרכז השולחן. מצאנו את היינות המושלמים לשולחן החג שלך ביקב מונד, יקב במרכז המייצר יינות כשרים, ומציע מגוון נפלא של יינות המשתלבים בצורה נפלאה עם מנות החג. יקב מונד זוכה להערכה בינלאומית על מחויבותם לייצור יינות באיכות יוצאת דופן. עם שפע של מדליות מתחרויות יין  בינלאומיות יוקרתיות, ותמורה יוצאת דופן למחיר. יקב מונד מארח בכל שישי לטעימות חופשיות ובופה באווירה כפרית כדי שתוכלו לטעום וליהנות מהיין המושלם עבורכם.

יינות מתיישנים – הכוכבים של שולחן החג:

בלנד מונד 2010 ריזרב

זוכה במדליית כסף בתחרות הבין לאומית – “הטרה וינו” היין יוצר מענבי הקברנה  סוביניון והמרלו. עשיר בטעמים, בעל צבע  אדום עז, גוף מלא והוא בעל מגוון טעמים וניחוחות, הנשארים לאורך זמן. הענבים נבצרו בקטיף ידני והיין הכשר התיישן והשתבח בחביות עץ אלון במשך 18 חודשים.

קברנה סובניון 2012 ריזרב

זוכה במדליית כסף בתחרות הבין לאומית – “הטרה וינו” ויוצר מענבי הקברנה  סוביניון בשילוב נגיעות של ענבי  המרלו. יין כשר, עשיר בטעמים, בעל צבע  אדום סגול, גוף מלא והוא בעל מגוון טעמים וניחוחות, הנשארים לאורך זמן.הענבים נבצרו בקטיף ידני והיין התיישן והשתבח בחביות עץ אלון במשך 18 חודשים.

גראנד מונד 2014 ריזרב

זוכה במדליית זהב בתחרות הבין לאומית – “הטרה וינו” יין זה יוצר בסגנון בורדולזי והוא משלב את ארבעת הזנים הפופולאריים והמובילים בבורדו שבצרפת, הקברנה סוביניון, המרלו, הפטי וורדו, הקברנה פרנק.השילוב של מספר זני ענבים, מאזורי גידול שונים יצר יין עשיר בטעמים, בעל צבע  אדום – סגול  עז, גוף מלא ומגוון טעמים וניחוחות הנשארים לאורך זמן. יין כשר זה יושן והשתבח בחביות עץ אלון במשך 18 חודשים.

לורד – 2016 ריזרב

זוכה במדליית זהב בתחרות הבין לאומית – “הטרה וינו” היין הכשר יוצר מענבי הקברנה סוביניון והקברנה פרנק. ליין צבע ארגמני-שחור. הענבים נבצרו בקטיף ידני והיין התיישן והשתבח בחביות עץ אלון במשך 18  חודשים.

גראנד מונד 2017 ריזרב

זוכה במדליית זהב בתחרות הבין לאומית – “הטרה וינו” יוצר בסגנון בורדולזי

והוא משלב את ארבעת הזנים הפופולאריים והמובילים בבורדו שבצרפת, הקברנה סוביניון, המרלו, הפטי וורדו, הקברנה פרנק. השילוב של מספר זני ענבים, מאזורי גידול שונים יצר יין כשר עשיר בטעמים, בעל צבע  אדום – סגול  עז, גוף מלא ומגוון טעמים וניחוחות הנשארים לאורך זמן. יושן והשתבח בחביות עץ אלון במשך 18 חודשים

יינות חדשים המשתלבים נפלא בשולחן החג:

מרלו 2021 ריזרב

היין יוצר מענבי המרלו בשילוב נגיעות של קברנה סוביניון ופטיט סירא.

ליין צבע ארגמני-שחור, הענבים נבצרו בקטיף ידני והיין הכשר התיישן והשתבח בחביות עץ אלון במשך 12  חודשים .

קברנה פרנק 2021 ריזרב

יין אדום יבש העשוי מ – 90% קברנה פרנק עם נגיעות של קברנה סוביניון  ופטיט ורדו. התיישן במשך 12 חודשים בחביות עץ אלון. יין כשר בעל צבע ארגמני-שחור, בעל גוף בינוני עד מלא ומבנה מאוזן, בעל סיומת ארוכה וקשת של טעמים עזים ומורכבים, האופייניים לקברנה פרנק.

גראנד מונד 2021 ריזרב

יין כשר זה יוצר בסגנון בורדולזי והוא משלב את ארבעת הזנים הפופולאריים והמובילים בבורדו שבצרפת, הקברנה סוביניון, המרלו, הפטי וורדו, הקברנה פרנק. השילוב של מספר זני ענבים, מאזורי גידול שונים יצר יין עשיר בטעמים, בעל צבע  אדום – סגול  עז, גוף מלא ומגוון טעמים וניחוחות הנשארים לאורך זמן.יושן והשתבח בחביות עץ אלון במשך 18 חודשים.

קברנה סובניון  2021 ריזרב

היין יוצר מענבי הקברנה  סוביניון עם נגיעות של ענבי  המרלו, הקברנה פרנק והפטיט סירא.

יין כשר עשיר בטעמים, בעל צבע  אדום סגול, גוף מלא והוא בעל מגוון טעמים וניחוחות, הנשארים לאורך זמן. הענבים נבצרו בקטיף ידני והיין התיישן והשתבח בחביות עץ אלון במשך 12 חודשים.

שרדונה / שנין בלאן יין לבן יבש  2021

יין יחודי, העשוי מענבי השרדונה והשנין בלאן. יין כשר בעל ארומה ייחודית, טעם רך הנשאר לאורך.

גיוורטרמינר / מוסקט 2021 יין לבן יבש

עשוי משילוב ייחודי של ענבי הגיוורטרמינר והמוסקט היוצרים ביחד ארומה וטעם ייחודיים, לשילוב זה של זני ענבים, יין כשר בעל טעמים הנשארים לאורך זמן.

רוזה 2021

עשוי משילוב של ענבי השיראז והקברנה פרנק, היוצרים ביחד ארומה וטעם איכותיים, הנשארים לאורך זמן. מלווה נפלא את שולחן החג לאוהבי יין רוזה.

מחירו של בקבוק לצרכן לבקבוק בודד בין

75 שקלים ל 120 שקלים בלבד.

הנחה של 10 אחוז על רכישת 6 בקבוקים

הנחה של 15 אחוז על רכישת 12 בקבוקים ויותר.

הפכו את שולחן החג שלכם לנפלא באמת עם יין כשר של יקב מונד. עם המגוון המרשים של יינות ריזרב, יינות לבנים ויינות רוזה, יקב מונד מציע חווית יין המשלימה את מנות החג בשולחן החג שלכם. תיהנו בחג מעושר הטעמים, מהניחוחות הכובשים ומהתמורה יוצאת הדופן למחיר שיקב מונד ידוע בו. בקרו ביקב מונד יקב במרכז בימי שישי, כדי לטעום ולחקור את האוסף המרשים שלהם ולבחור את היינות המושלמים לשולחן החג שלך, או כמתנה מתחשבת ונהדרת לשולחן החג של המארחים.

יקב במרכז

מכירת משקאות מותרת מעל גיל 18

בכניסה לאתר הריני מאשר שמלאו לי יותר מ-18 שנים

יקב במרכז