יקב פתוח בערב

יקב פתוח בערב

יקב פתוח בערב, עם אווירה כפרית מיוחדת וקסומה – יקב מונד, יקב במרכז השוכן בשרון הציורי והפסטורלי, מזמין את המבקרים ליהנות גם בערב חמישי מחוויות טעימות ובופה חלבי באווירת טוסקנה. יקב מונד הוא יקב כשר המציע חוויית יין ייחודית לחובבי היין בימי שישי ובערבי חמישי.

יקב מונד, יקב כשר, פתוח למבקרים גם בערב חמישי וגם ביום שישי, מה שמאפשר גמישות רבה למי שמחפש יקב פתוח בערב לחוויה מושלמת עם בן או בת הזוג, החברים או המשפחה. היקב פתוח בערב חמישי מהשעה 19:30 ועד 23:00, וביום שישי היקב פתוח מהשעה 10:00 ועד 17:00. בשעות הפתיחה הללו, חובבי היין יכולים ליהנות מטעימות חופשיות של 8 סוגי יינות, כולל יינות לבנים, אדומים, רוזה ויינות קינוח משובחים. היינות של יקב מונד זכו במדליות רבות בתחרויות יין בינלאומיות, מה שמבטיח שכל לגימה תהיה איכותית ונפלאה.

יקב מונד מציע גם בופה חלבי הכולל מבחר גבינות קשות, סלטים טריים, לחמים כפריים, פיצות ודברי מאפה. השילוב של יין ובופה חלבי מזמין את המבקרים ליהנות מחוויות טעימות יין חופשיות ובופה באווירה כפרית קסומה.

האווירה הכפרית של יקב מונד מוסיפה מימד מיוחד לחוויית הערב ביקב. היקב, השוכן במושב משמרת, יגרום לכם להרגיש שאתם בטוסקנה. יקב מונד מזמין את חובבי היין להירגע ולהתענג על הרגעים הקסומים וליהנות מהאווירה הפסטורלית עם האהובים עליכם.

יקב מונד הוא הבחירה המושלמת לכל מי שמחפש יקב פתוח בערב חמישי, עם יינות איכותיים, בופה חלבי ואווירה שאין שנייה לה. בואו ליהנות מהקסם של עולם היין ולגלות את העושר של היינות של יקב מונד. אין ספק שהביקור ביקב מונד יעשיר את הערב שלכם בחוויות ובלגימות יין בלתי נשכחות.

חוויית ביקור ביקב מונד היא חוויה ייחודית המציגה שילוב מושלם של יינות איכותיים, בופה חלבי מפנק ואווירת טוסקנה כפרית קסומה. היקב פותח את שעריו לחובבי היין גם בימי שישי וגם בערבי חמישי. אם אתם מחפשים יקב בשישי או יקב פתוח בערב, יקב מונד הוא היקב המושלם עבורכם. יקב מונד מספק חוויה בלתי נשכחת לכל מי שמבקר בו. אז אם אתם מחפשים מקום להירגע, ליהנות מטעימות יין מדהימות, ולחוות את הקסם של יקב בערב, בקרו אותנו ביקב מונד בערבי חמישי ובימי שישי.

יקב פתוח בערב

מכירת משקאות מותרת מעל גיל 18

בכניסה לאתר הריני מאשר שמלאו לי יותר מ-18 שנים

יקב במרכז